Shenzhen Lee ve Jack Güç Teknolojisi Co, Ltd

--- 9 yıl boyunca tıbbi pillere odaklanın

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Shenzhen Lee&Jack Power Technology Co.,Ltd

Ben sohbet şimdi

Shenzhen Lee&Jack Power Technology Co.,Ltd

1 2 3
Shenzhen Lee&Jack Power Technology Co.,Ltd Shenzhen Lee&Jack Power Technology Co.,Ltd Shenzhen Lee&Jack Power Technology Co.,Ltd

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Markalar : Lee & J. Güç
İhracat p.c : 70% - 80%
Biz Kimiz...


Lee & Jack Power, Çin'in elektronik endüstrisinin Silikon Vadisi olarak kabul edilen güney kıyı kenti Shenzhen'de bulunan bir özel sektöre ait bir ticarettir. Taşınabilir güç elektronik ürünlerinin ve pil tasarım, elektronik tasarımı, pil şarj cihazları, devre kartı imalatı ve paket montajı gibi sistemlerin geliştirilmesi ve üretime odaklanıyoruz.

Ne Yapıyoruz ...


Lee & Jack Power, dünya çapında Orijinal Ekipman Üreticileri (OEM) için akıllı şarj edilebilir pil paketleri tasarlar ve üretir. İhtiyaçlarınızı karşılamak için destek düzeyimizi özelleştirmede uzmanız.

Lee & Jack Power, ortak bir form faktöründe kaliteli bir pil çözümü isteyen cihaz üreticileri için bir dizi SMBus Uyumlu STANDART AKÜ sunuyor.

Ayrıca "off-the-peg" tasarım uygun olmayacak bu uygulamalar için tam bir özel pil ve şarj cihazı tasarımı da oluşturabilir.

Müşterilerin tüm hizmet seviyelerinde ve tüm Lee & Jack Power ürünleriyle her zaman bekleyebilecekleri hizmetler:

Üstün performanslı ürünler ve teknoloji.
Deneyimli profesyonellerin uzman tavsiyesi.
Birinci sınıf hizmet


Akıllı Akü Nedir?


Akıllı Batarya, işleminin tüm yönlerini korumak, izlemek ve kontrol etmek için ana cihazıyla iletişim kurmak için elektronik kullanır. Sofistike elektronik, enerji yoğunluğunu ve döngü ömrünü en üst düzeye çıkartarak, paket içindeki tüm hücrelerin optimum seviyede performans gösterdiğini garanti eder. Elektronik ayrıca son derece doğru ve hassas yakıt ölçümü yapabilir ve pil durumuyla ilgili kritik bilgileri rapor edebilir.

Taşınabilir elektronik cihazlar gittikçe daha karmaşık hale geldiğinden, doğru yakıt ölçme, izleme ve teşhis sağlamak için akıllı pil takımlarına daha fazla cihaz güveniyor. Lee & Jack Power bugünün taşınabilir elektronik cihazlarının ihtiyaçlarını karşılamak için bu pil sistemlerinin tasarım ve geliştirilmesine adamıştır.

Hangi Cihazlar Akıllı Piller Kullanıyor?


Akıllı pil sistemlerini geliştirme yıllarımız boyunca Lee & Jack Power ekibi, çok çeşitli cihazlar ve müşteriler için özel paketler geliştirdi. Özel ürünler müşterilerimiz için hizmet ve desteğimizi kendi ihtiyaçlarını doğrudan karşılamak için hazırlıyoruz. Sonuçtaki sonuç her zaman performans gereksinimlerini ve ticari hedefleri karşılayan veya aşan üstün bir performans çözümüdür. İşte Lee & Jack Power akıllı pil paketlerini kullanan tipik ürünlerden oluşan küçük bir seçim.

İletişim bilgileri
Shenzhen Lee&Jack Power Technology Co.,Ltd

Tel: 86-755-82778618

Faks: 86-0755-82778618

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)