Shenzhen Lee ve Jack Güç Teknolojisi Co, Ltd

--- 9 yıl boyunca tıbbi pillere odaklanın

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Shenzhen Lee&Jack Power Technology Co.,Ltd Fabrika turu

Ben sohbet şimdi
1 2 3 4 5 6
Shenzhen Lee&Jack Power Technology Co.,Ltd Shenzhen Lee&Jack Power Technology Co.,Ltd Shenzhen Lee&Jack Power Technology Co.,Ltd Shenzhen Lee&Jack Power Technology Co.,Ltd Shenzhen Lee&Jack Power Technology Co.,Ltd Shenzhen Lee&Jack Power Technology Co.,Ltd
Production Line
Production Line
Production Line
Production Line
Üretim hattı
Pil kalıp

Production Line

Production Line

Production Line

Production Line

Üretim hattı

Pil kalıp

1 2 3
Shenzhen Lee&Jack Power Technology Co.,Ltd Shenzhen Lee&Jack Power Technology Co.,Ltd Shenzhen Lee&Jack Power Technology Co.,Ltd
OEM
OEM/ODM
ODM/OEM

OEM

OEM/ODM

ODM/OEM

1
Shenzhen Lee&Jack Power Technology Co.,Ltd
R&D

R&D

 • Üretim hattı
  Shenzhen ve Dongguan fabrikalarında 10'dan fazla üretim hattı

  Lee & Jack Power, pil paketlerinin ve çözümlerinin profesyonel bir sağlayıcısıdır. 2009 yılında Shenzhen'de kurulan Lee & Jack Power, en önde gelen batarya üreticilerinden biri haline geldi. Bizim özelleştirilmiş pil çözümleri ve ürünleri yaygın olarak tıbbi, iletişim, finans, askeri, güvenlik, ulaşım, lojistik, madencilik, tüketici elektroniği ve diğer alanlarda kullanılmaktadır.

 • OEM / ODM
  Lee & Jack Power, yurt içinde ve dışında birçok tanınmış işletmeye ODM / OEM hizmetleri sunmaktadır. Tıbbi alet ve cihaz üreticileri için orijinal piller geliştiriyoruz ve üretiyoruz. Güçlü bir Ar-Ge ekibi ile gelişmiş üretim ve test cihazlarını tanıtın ve ilgili tıbbi cihazlar ve enstrümantasyon ile güvenilirlik, istikrar ve uyumluluk sağlamak için pillerin, akümülatörlerin, şarj cihazlarının en büyük markalarını seçin.

 • Ar-Ge
  Ar-Ge ve tıbbi aksesuarlar dağıttığımız tıbbi piller monitörlerde, EKG'de, defibrilatörler, infüzyon pompalarında, ultrasonlarda, sarılık sayacı, sfigmomanometre, pulmoner fonksiyon sayacı, nabız oksimetresi, vantilatör, elektronik pipetler, anestezi, mikroskop, tarama alanlarında yaygın olarak kullanılmaktadır. alet, kan analizörü, X radyografi sistemleri, farlar, kalp elektrik uyarıcısı, kemik delme vb.

İletişim bilgileri
Shenzhen Lee&Jack Power Technology Co.,Ltd

Tel: 86-755-82778618

Faks: 86-0755-82778618

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)